گرده گل

گرده گل (Pollen) تخم مذکر گل می باشد که در قسمت انتهایی پرچم قراردارد و تنها عامل برای بارور کردن گیاه است که زنبور عسل آنرا درون کیسه هایی که در پاها وجود دارد ذخیره کرده و جهت تغذیه خود و نوزادان به درون کندو می آورد. گرده گل به وسیله تله گرده گیر از پای زنبور عسل جدا می گردد و در دستگاه خاصی جهت تبخیر درصدی از آب آن قرار می گیرد.

GardehgolLarge

گرده زنبور عسل در سراسر تاریخ نزد چینی ها، رومیان و مصریان دارای اهمیت غذایی و دارویی بسیاری بوده و هم اکنون نیز در اکثر کشورها گرده زنبور عسل را به صورت قرص و یا پودر جهت درمان بیماریها استفاده می نمایند.گرده زنبور دارای اسیدهای آمینه، ویتامین ها ، هورمون ها و عناصر خاصی چون آرژنین، نیاسین، هیستیدتین، ایزولوسین، میتیونین، فنیل آلانین، تیرونین، تریپتوفان، والین، اسید گلوتامیک و همچنین پتاسیم، منیزیوم، کلسیم، مس، آهن، سیلیس، فسفر، سولفور، کلراید، منگنز و ویتامینهای B1،B2،B3،B6 ، اسید پانتوتنیک ، اسیدفولیک ، A،C،E،D و هورمونهای گونادوتروپین و رشد که باعث افزایش عمر و جلوگیری از پیری زودرس می شوند و نیز استروژن می باشد.

نحوه ارسال محصولات

همراهان گرامی عسل لاویچ سلام؛

به اطلاع می رساند ارسال به شهرستان فقط با هماهنگی تلفنی انجام می پذیرد.

لطفا پس از واریز وجه در صفحه پرداخت و ارسال اطلاعات واریز، جهت هماهنگی ارسال با شماره ۰۹۱۲۲۱۷۱۲۱۸ آقای فرخی تماس حاصل نمایید.

ارسال در تهران نیز توسط پیک و با هماهنگی مشتری گرامی خواهد بود.

This will close in 30 seconds