ژل رویال

ژل رویال یک ماده غلیظ لیمویی یا کرم رنگ می باشد که از غده  Hypopharyngeal زنبور های کارگر جوان ترشح می شود و تنها غذای ملکه زنبور عسل می باشد و هنگامی که با عسل مخلوط شود پس از چندی آن را بسیار رقیق می نماید و دارای طعمی ترش و گس می باشد. برای پی بردن به اثرات معجزه آسای ژله رویال باید بدانید که برای بو جود آمدن ملکه فرایند خاصی صورت میگیرد بدین صورت که یک تخم زنبور عسل اگه به مدت سه روز با ژل رویال تغذیه گردد تبدیل به زنبور کارگر می شود ولی اگر همان تخم به مدت هفت روز با ژل رویال تغذیه گردد تبدیل به زنبور ملکه می گردد که از نظر اندازه  %۴۳ بزرگتر و از نظر وزن ۶۰% سنگین تر از زنبور کارگر می باشد و همچنین طول عمر زیاد آن نیز قابل تامل است ، یعنی هفت سال در برابر هفت هفته ملکه دارای قدرت و توانایی بسیار بالایی بوده به گونه ای که می تواند روزانه حدود ۲۰۰۰ تخم بگذارد یعنی دوبرابر و نیم وزن بدن خود باید توجه داشت تمام این توانایی ها و خصوصیات فقط بخاطر مصرف روزانه ی ژله رویال می باشد.

RoyaljelyLarge

ژله رویال یک منبع غذائی عالی

ژله رویال یک ترکیب بسیار کامل از مواد می باشد و همینطور یک منبع بسیار کامل و غنی از پروتئین و هشت نوع اسیدهای آمینه ضروری بدن و همچنین اسیدهای چرب مهم، استرول ها، ترکیبات فسفر به خصوص استیل کولین (که برای انتقال پیام در سلولهای عصبی مورد نیاز است و کمبود آن موجب ابتلا به بیماری آلزایمر می شود) می باشد. ژله رویال دارای گاماگلوبین که موجب تحریک سیستم ایمنی بدن برای مقابله با عفونت هاست می باشد. ژله رویال شامل ویتامین های A،E،C،D،B complex بیوتین، اسیدفولیک ، اینوزیتول و اسید پانتوتنیک که بسیار موثر در آرامش اعصاب است می باشد. ژله رویال دارای مواد معدنی شامل کلسیم، مس، آهن، فسفر، پتاسیم، سیلیکون، سولفور و از اسید نوکلییک (DNA,RNA) بسیار غنی می باشد و همینطور ترکیبات بسیار کامل آن باعث تحریک غدد و نرمال نمودن سیستم تولید مثل در زنان و مردان می شود و تمایلات جنسی را افزایش می دهد. ژله رویال بر روی لوزالمعده اثر گذار بوده و فعالیت سلولهای بتا را زیاد نموده و در نتیجه انسولین بیشتری تولید شده و باعث کاهش قند خون می گردد. ژله رویال یک ماده آنتی اکسیدان می باشد که مقاومت بدن را در برابر اثرات جانبی و زیان آور شیمی درمان و اشعه درمانی بالا می برد و باعث باز سازی سلولها و افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن می شود و حتی خاصیت ضد توموری نیز دارد.

ژله رویال راز جوانی و زیبائی

ژله رویال از گذشته تا کنون برای حفظ جوانی و تداوم زیبایی پوست توصیه شده است و مصرف روزانه آن به صورت خوراکی و هم به صورت ماسک موجب طراوت و شادابی پوست می گردد. با توجه به اینکه ژله رویال باعث افزایش انرژی و سیستم دفاعی بدن، کاهش استرس و بی خوابی می شود و می تواند از پیری زودرس جلوگیری نماید.  همچنین کثرت ژلاتین موجود در ژله رویال که پیش ماده کلاژن می باشد موجب جلوگیری از پیری و ایجاد چین و چروک در پوست می شود.

نحوه ارسال محصولات

همراهان گرامی عسل لاویچ سلام؛

به اطلاع می رساند ارسال به شهرستان فقط با هماهنگی تلفنی انجام می پذیرد.

لطفا پس از واریز وجه در صفحه پرداخت و ارسال اطلاعات واریز، جهت هماهنگی ارسال با شماره ۰۹۱۲۲۱۷۱۲۱۸ آقای فرخی تماس حاصل نمایید.

ارسال در تهران نیز توسط پیک و با هماهنگی مشتری گرامی خواهد بود.

This will close in 30 seconds